Kategorie

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Tento obchod mohu doporučit.

2021-02-15

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
dobrá komunikace nic

2021-02-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše o.k., rychlé dodání

2021-02-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
cena a rychlost vyřizeni

2021-02-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Bez problémů

2021-02-12

Elektrometal servis s.r.o. - opravy a prodej elektrospotřebičů

Na trhu jsme od roku 1992.

Prodej spotřebičů:

Specializujeme se na prodej praček, myček, sušiček, chlazení, vysavačů a ostatních drobných elektrospotřebičů zejména značek Miele, AEG, Electrolux, Zanussi (ale i dalších výrobců). Dále nabízíme široký sortiment bojlerů a ohřívačů vody značek Tatramat, Dražice, Stiebel Eltron a AEG.

Opravy spotřebičů - hlavně praček, myček, sušiček, vysavačů atd.:

Servisní činnost navazuje na tradici Kovoslužby, která v našich dílnách v minulosti provozovala dílenské opravy pro celou Prahu. V dnešní době naši technici provádějí převážnou většinu oprav přímo v bytech zákazníků. Pouze některé závady odstraňujeme dílensky.

Jsme autorizovaným záručním a pozáručním servisním střediskem pro ty nejprodávanější značky na našem trhu: AEG, AEG-Electrolux, Electrolux, Zanussi, Romo.

Zajišťujeme taktéž záruční servis tepelné techniky (nástěnné konvektory, teplovzdušné ventilátory, průtokové ohřívače, malé zásobníkové ohřívače vody, přímotopy atpod.) pro AEG a STIEBEL ELTRON.

Pozáruční servis zajištujeme prakticky na všechny typy a značky. Vyjmenuji jen ty nejznámější: PHILCO, Konrád, Crosley, MAPS, Gorenje, Hotpoint, LG, Samsung, Siemens, Bosch, Zerowatt atd.

Prodej náhradních dílů a příslušenství:

U nás na prodejně lze zakoupit prakticky všechny náhradní díly k běžně dováženým spotřebičům (pračky, myčky). Běžné díly (čerpadla, topení, řemeny, madla atpod.) máme skladem, ostatní jsou na objednávku proti složené záloze. Díly lze objednat i na našem internetovém obchodě http://nahradni-dily.elektrometal.cz na dobírku. Zasíláme ve spolupráci s Českou poštou nebo PPL.

V roce 2003 jsme získali certifikát ISO 9001:2000 na Prodej, instalace a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení.

Prodej - Maloobchod, velkoobchod, náhradních dílů, zakázková výroba a poradenství:

Zakoupený spotřebič po Praze nainstalujeme, seznámíme s obsluhou a starý spotřebič ekologicky zlikvidujeme. Nabízíme též teď tak oblíbený prodej na splátky, který je zajištěn ve spolupráci s firmou Home Credit a.s..

Naši kamennou prodejnu najdete na adrese: Horovo náměstí 1, Praha 8 - Libeň viz kontakty.

Internetový obchod s kompletní sortimentem spotřebičů.

Výroba náhradních dílů na tramvaje:

Firma se též zabývá výrobou náhradních dílů na tramvaje a jejich distribucí. Převážná většina náhradních dílů je vyráběna ve vlastních provozovnách, ale v některých případech se využívá spolupráce s několika obchodními partnery. U dílů, které pocházejí z dovozu, jsou zajištěny veškeré celní formality. Termín dodání dílů je většinou tři týdny po obdržení objednávky, ale v případě havarijní objednávky několika kusů je do 24 hodin.

Veškeré náhradní díly jsou v rámci schválených typů tramvají výrobce ČKD Tatra-ČKD Dopravní systémy a.s.) zařazeny mezi schválená technická zařízení a jejich provedení odpovídá zákonům a předpisům - zejména vyhlášce 100/95Sb.,ČSN, dokumentaci a pokynům výrobce. Jsou dodávané s veškerou dokumentací požadovanou Evropskými normami. Nabízíme i poradenskou a konstrukční činnost v tomto oboru.

Mezi největší zákazníky patří např. Dopravní podniky, ČKD Pragoimex, Pars Šumperk, DPO Inekon, ale některé náhradní díly jsou dodávány též do zahraničí.