Příslušenství a Miele@home

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Tento obchod mohu doporučit.

2021-02-15

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
dobrá komunikace nic

2021-02-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše o.k., rychlé dodání

2021-02-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
cena a rychlost vyřizeni

2021-02-11

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Bez problémů

2021-02-12

Příslušenství a Miele@home Počet produktů: 214

Podkategorie

 • Originální sáčky Miele

  Originální sáčky Miele

  Spolehlivé zachycení prachu, delší použitelnost

  Proč používat pouze originální prachové sáčky Miele?Originální prachové sáčky Miele tvoří perfektně sehraný systém s vysavači Miele. To znamená, že vysátý prach je spolehlivě odváděn dovnitř sáčku. Tam se speciální difuzory postarají o maximální využití objemu sáčku.Originální prachové sáčky Miele jsou vlastně filtry se zásobníkem. Díky řadě filtračních vrstev zadrží dokonce i jemný prach. Prach tak zůstává bezpečně uvnitř.Originální prachové sáčky Miele nabízejí výhodu hygienické likvidace prachu a v něm obsažených bakterií a alergenů. Při otevření přístroje se prachové sáčky GN a FJM zcela automaticky uzavřou. To je důležitá výhoda pro všechny, kteří se chtějí starat o své zdraví, pro rodiče malých dětí a alergiky.Vysavač Miele vás upozorní, až budete muset originální prachový sáček Miele vyměnit. Nový sáček a pravidelná výměna vzduchových filtrů zajišťují vždy maximální sací sílu a čisticí výkon vašeho přístroje a navíc bezpečné zachycení prachu! Díky tomu také bude trvat déle, než se na váš nábytek a ostatní plochy opět usadí prach a vy tak nebudete muset vysávat tak často.
 • Vysavače

  Příslušenství - Vysavače

  Originální příslušenství k vysavačům Miele

  Perfektně sladěné s přístroji Miele.

  Originální příslušenství Miele je optimálně upraveno k použití s vaším vysavačem Miele. Podporuje optimální vedení vzduchu a je rozhodující pro maximální čisticí výkon vašeho přístroje.

  Na parkety a jiné choulostivé tvrdé podlahy
  Řada tvrdých podlah, jako jsou parkety, laminát, leštěný kámen a kvalitní dlažba jsou velmi citlivé vůči poškrábání. K zachování krásného vzhledu vaší citlivé podlahy vyvinulo Miele podlahové kartáče na parkety. Vaši krásnou podlahu vyčistíte šetrně, a přesto důkladně. Díky měkkému štětinovému věnci klouže podlahový kartáč na parkety Miele po podlaze měkce a současně zlehka.  Praktické řešení problémů
  K téměř každému, i tomu nejzvláštnějšímu potřebnému čištění, nabízí Miele pro váš vysavač vhodné zvláštní příslušenství. K čištění těžko dostupných míst nebo citlivých povrchů. Vybírejte z jednotlivého, individuálně sestavitelného příslušenství nebo z praktických kufříkových sad.
  Flexibilní všeuměl
  Univerzální podlahové hubice Miele představují praktické řešení pro obytné prostory s malou plochou a různými podlahovými krytinami. V závislosti na charakteru podlahy můžete štětinový věnec vysunout nebo zasunout nášlapným přepínačem. Univerzální podlahové hubice Miele jsou tak vhodné jak k čištění koberců, tak i tvrdých podlah. Díky kovovému kluznému povrchu a pogumovaným kolečkům lehce kloužou po podlaze.  Řádné a přesto šetrné čištěníIdeální k odstraňování prachu z předmětů, které jsou mimořádně citlivé na poškrábání nebo z povrchu vysoce choulostivého nábytku
 • Pečení a příprava v páře

  Příslušenství - Pečení a příprava v páře

  Pro perfektní výsledky
  Použitím originálního příslušenství Miele spolu s kuchyňskými spotřebiči Miele dosáhnete vždy perfektních výsledků.
 • Příslušenství k varným deským a přístrojům CombiSet

  Příslušenství pro CombiSet

  Příslušenství pro prvky Miele CombiSet je svými rozměry a funkcí speciálně upraveno pro tyto přístroje, umožňuje všestranné využití vašich přístrojů a zaručuje přitom dosažení perfektních výsledků.

 • Odsávače par

  Příslušenství - Odsávače par

  Žádný zápach v kuchyni
  U odsávačů par Miele pro provoz s cirkulací je kromě tukového filtru vždy používán také aktivní uhlíkový filtr. Tento filtr Miele efektivně a dlouhodobě pohlcuje pachy.
 • Chladničky mrazničky a vinotéky

  Příslušenství - Chladničky mrazničky a vinotéky

  Optimální využití chladniček, mrazniček a vinoték

  Chladničky a mrazničky nejsou vždy stejně plné. O svátcích nebo o víkendu se do nich musí vejít více než obvykle. Příslušenství, jako jsou držáky na láhve, vytvoří cenné místo a zajistí bezpečné a klidné skladování.Pomocí izolačních desek do mrazniček můžete izolovat nepoužívaný prostor a výrazně snížit spotřebu energie v prázdných zásuvkách.

 • Myčky nádobí

  Příslušenství - Myčky nádobí

  Optimální souhra přístroje a příslušenství

  Originální příslušenství Miele bylo vyvinuto pro přístroje Miele tak, aby byly zaručeny ty nejlepší výsledky.

 • Kávovary

  Příslušenství - Kávovary

  Optimální souhra přístroje a příslušenství

  Originální příslušenství Miele bylo vyvinuto pro přístroje Miele tak, aby byly zaručeny ty nejlepší výsledky.

 • Pračky sušičky a žehlicí systémy

  Příslušenství - Pračky sušičky a žehlicí systémy

  Použitím originálního příslušenství zajistíte maximální účinnost, funkčnost a hlavně bezpečnost spotřebičů.

 • Chytrá domácnost - propojení přístrojů

  Příslušenství - Chytrá domácnost - propojení přístrojů

  Propojení domácích spotřebičů pomocí Miele@home
  Ať už jste doma či na cestách, na vaše domácí spotřebiče musí být spoleh. Propojení přístrojů nabízí nové možnosti zvýšení každodenní míry pohodlí, kvality života a bezpečnosti. V oblasti propojení domácích spotřebičů klademe důraz na jeho smysluplnost pro uživatele. Prostřednictvím funkcí, které jsou výsledkem vlastního vývoje, mobilního ovládání a nové technologie síťového propojení, vám nabízíme systém, který vám otevře nové možnosti a bude vás podporovat při efektivní a ekologické realizaci úkolů všedního dne: Miele@home.

  Přístroj doma indikuje na displeji, že se nachází v režimu vzdáleného ovládání. Tento režim lze podle potřeby vypnout – například když se někdo z rodiny vrátí dříve domů a chce daný přístroj ovládat.
  MobileControl umožňuje ovládání a výběr programu požadovaného přístroje prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Dále lze přístroje pohodlně a bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, spouštět nebo vypínat.


  Změna nastavení odkudkoli 
  Budete mít o všem nejen dokonalý přehled, ale i možnost podle potřeby zasáhnout: Prostřednictvím ovládání MobileControl můžete, i když jste právě mimo domov, nastavit svou chladničku s funkcí superchlazení na nižší teplotu ještě před tím, než se vrátíte s větším nákupem domů. Nebo ovládat program pračky, sušičky nebo myčky nádobí, přestože nejste doma.
na stránku
Zobrazeno 1 – 100 z 214 položek
Zobrazeno 1 – 100 z 214 položek