Kategorie

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Za dva dny doma od objednání.Plna spokojenost.Doporucuji.

2019-05-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost vyřízení objednávky, ochota, vstřícnost

2019-05-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rozumí sortimentu a dobře vám poradí. U obchodu se dá dobře zaparkovat autem, je to kousek od MHD

2019-05-8

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Skvela komunikace a rychlost dodani, ukazkove! Moc diky!

2019-05-7

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Naprosto skvělé, konzultace s výběrem po telefonu a již v minulých letech jsem nakupovala. Solehlivý obchos a odborníci co opravdu nejlépe poradí. Vřele doporučuji!

2019-05-5

5 let záruka na vysavač

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let zakoupením XXL balení originálních sáčků Miele nebo 4x balení originálních sáčků KK nebo XL balením originálních sáčků velikosti XL+HEPA filtr

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte jakýkoliv podlahový vysavač Miele (nevztahuje se kartáčové a robotické vysavače) současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta. Nově si záruku můžete prodloužit také zakoupením sáčků velikosti XL s HEPA filtrem za speciální cenu. Tato akce se týká i tyčových vysavačů Swing, kdy pro získání 5leté záruky musíte zakoupit 4 balení sáčků typu KK.
 

Akce "5 let záruka na vysavač" prodloužena!

K získání prodloužené záruky je nutné vyplnit níže přiložený registrační formulář! Nezapomeňte si uschovat nákupní doklad.

Letáček k akci a podmínky naleznete zde.

Registrační formulář, který je nutné vyplnit.

Vysavače na e-shopu.

Proč je originální sáček Miele HyClean lepší volbou…

Filtrační systém Miele AirClean

Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému Miele, který se skládá z originálního sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru. Souhra těchto komponentů zajistí, že je vyfiltrováno více než 99,9 % jemného prachu.

Pro alergiky na pyl a domácí prach doporučujeme vysavač, který je vybaven HEPA filtrem. Některé podlahové vysavače Miele s aktivním HEPA filtrem jsou navíc doporučovány institutem TÜV-Nord. Neboť díky speciálnímu těsnění opláštění splňuje požadavky evropské normy pro filtrační systémy EN 1822/1998 nejen výfukový filtr, ale kompletní přístroj.   

Hygiena a bezpečnost

Hygienický uzávěr u originálního sáčku HyClean uzavírá sáček automaticky při otevření přístroje a Vy s vysátým prachem již nepřijdete do kontaktu. Integrované hygienické těsnění zajistí optimální utěsnění sáčku, a tím hygienickou manipulaci a odstranění prachu. O zvláštní ochranu při vysávání se navíc postará pevný materiál sáčku. Spolehlivě zabrání prasknutí nebo protržení.

Stabilní výkon po celou dobu

Díky 9 filtračním vrstvám zůstává originální sáček HyClean i s přibývajícím zaplňováním prodyšný. Speciální vlákno sáčku Miele zachytí obzvláště velké množství jemného prachu, aniž by ho propustilo zpět. Svrchní část sáčku však zůstává i nadále volná. Vysoký sací výkon je tedy i přes téměř plný sáček zachován.

O 25 % delší doba použití

Lepší využití objemu originálního sáčku zajišťují uvnitř speciální difuzory, které rovnoměrně rozdělují vysátý prach a částice nečistot do prostoru sáčku. Díky tomu je zvýšena kapacita naplnění sáčku a sáček má tudíž o 25 % delší dobu použití.

T